Тел | Viber | WhatsApp | Telegram+38 (095) 491-26-77
м. Нікополь, пр-т Електрометаллургів, 52. Пн - Пт 10:00 - 18:00 , Сб 10:00 - 15:00
Новини
У багатьох брендах ножі представлені у двох варіантах: з класичним та серрейторним (від англійського serrated- зазубрений) заточенням.

Серрейтор знаходиться з однієї сторони леза, принцип відрізняється від заточування та розташування хвильових зазубрин пили, тому різ буде без тирси, кришити такий ніж не буде, але й рівними краї зрізу не будуть.

Різ буде істотно довше через більшу ріжучу довжину поверхні, і тому що різати таке заточування буде одночасно під різними кутами, прикладати зусиль доведеться набагато менше. Такий ніж легко переріже стропи, канати. Тому ножі з серрейторним заточуванням заслужили схвалення у виживальників, рятівників і взагалі людей, які захоплюються активними видами спорту: парашутистів, дайверів.
Читати далі
Потужний, стабільний, точний: бренд Hatsan (Хатсан) (Туреччина) давно зарекомендував себе. Почавши свою історію створення в 1976 році з гаража батьків, де засновник зробив пристрій, що стріляє дротиками, хатсан всього за сорок років зайняв одну з провідних позицій у виробництві пневматичних гвинтівок у всьому світі.

Завод розташований на площі понад два кілометри. Для перевірки якості продукції використовується найсучасніше обладнання з ЧПУ. На сьогодення у концерні працює близько семисот осіб. Hatsan не копіює моделі інших виробників, а створює нові екземпляри, які не мають аналогів ні в технічному виконанні, ні в дизайні.

Засновник концерну досі бере участь у розробці нових моделей.
Читати далі
Біноклі бувають двох типів: PORRO та RUF. У RUF вхідна зіниця знаходиться точно навпроти лінзи об'єктива, в PORRO лінза об'єктива зміщена.

Що означають числа на біноклі?

Перше чисел означає кратність бінокля. Кратність – це сила наближення бінокля. Буває, що через тире написано два числа. Це означає, що бінокль із функцією ZOOM, і в ньому можна змінювати кратність. Друге число – це діаметр лінзи в міліметрах.

Яку кратність вибрати?

Тільки ваші особисті уподобання. Однак пам'ятайте, що в біноклях з високою кратністю складно утримувати картинку, швидше за все, вам знадобиться штатив.

Чим потрібно протирати лінзи?

Сучасні біноклі випускаються з лінзами з напиленням для кращої світлочутливості.
Читати далі
Обираючи пістолет, гвинтівку, покупець запитує: а чи потрібно оформлювати дозвіл? Чи потрібна ліцензія на пневматичний чи стартовий пістолет? Чи таку зброю, як револьвер під патрон Флобера, можна купити без дозволу?

У категорії зброї, що продається без ліцензії, все ж є певні обмеження. Наприклад, купити його може лише людина, яка досягла 18 років. Калібр обраного виробу не повинен перевищувати 4,5 мм.

Якщо калібр більше 4.5 мм, то швидкість польоту кулі повинна бути не більше 100 м/с.
Стартова (сигнальна, шумова) зброя, хоча і має калібр 8 або 9 мм, теж відноситься до категорії дозволених до вільного продажу.

Револьвери під патрон Флобера також продаються без дозволу через малий калібр (4 мм) та оскільки в патроні відсутній пороховий заряд.
Читати далі
Отже, ви вирішили стати власником зброї, на яку не потрібно оформляти дозвіл. Але як зрозуміти, що саме вам потрібно? Насамперед, потрібно поставити запитання: для чого я хочу придбати зброю? Чим взагалі різняться і навіщо існує стільки різноманітних моделей та видів? Яких цілей я хочу досягти (вразити)?

Зброю, що відпускається без ліцензії, можна розділити на кілька категорій:

1. Пневматична зброя

Це моделі, виліт кулі з яких відбувається за допомогою стисненого повітря чи вуглекислоти. При пострілі летить заряд, який потраплятиме в ціль і ви зможете насолоджуватися тренуваннями досить часто, тому що вартість зарядів зовсім невелика. Звук пневматики тихий. Калібр – 4.
Читати далі
всего: 5, показано: 1-5
Тел | Viber | WhatsApp | Telegram
+38 (095) 491-26-77

Адреса магазину:
г. Нікополь, пр-т Електрометаллургів, 52

Працюємо:
З понеділка по п ятницю з 10:00 до 18:00
В суботу з 10:00 до 15:00

Всі права захищені © «Кобра» | 2001 - 2020