Тел | Viber | WhatsApp | Telegram+38 (095) 491-26-77
м. Нікополь, пр-т Електрометаллургів, 52. Пн - Пт 10:00 - 18:00 , Сб 10:00 - 15:00

Каталог > Одежда > Перчатки, шапки
Шапка
Замовити
Шапка
Замовити
Шапка
Замовити
Шапка
Замовити
Шапка
Замовити
Кепка
Замовити
Кепка
Замовити
Кепка
Замовити
Кепка
Замовити
вибір наших клієнтів
Купуючи пневматичний пістолет отримай балон СО безкоштовно!
Выбрать

Цікаво знати


Компанія Deisy, виробник відмінної пневматичної зброї, з самого початку спеціалізувалась у виготовленні... вітряків. А пневматичні пістолети вони дарували клієнтам як сувенір - подяку за купівлю. Поступово популярність дарунків стала більшою, аніж основний товар, і компанія змінила напрямок діяльності.

Пневматичний пістолет МР 654 К ( легендарний ПМ) збирався з відбракованих комплектуючих вогнепальних та газових пістолетів. Деактивацію запасних частин та механізмів було виконано таким чином, щоб відновити початкові властивості зброї було неможливо.

Пневматичну зброю в XIX столітті доволі серйозно розглядали для участі в боях, як більш безвідмовну зброю, яка не залежить від кліматичних умов.

Популярні бренди


Beeman Airguns

Бренд Beeman на ринку пневматичної зброї Сполучених Штатів Америки дуже популярний. Один зі слоганів компанії-американська зброя за сприятливою ціною. І лише одиниці кажуть про те, що це споріднене підприємство найстарішого німецького концерну Weihrauch. У 1899 році заводом Weihrauch були виготовлені перші зразки мисливських рушниць. Пневматичну зброю завод почав виготовляти в 1950 році, відразу після того, як Німеччині було дозволено її виробляти . Створені на цьому заводі моделі вирізняються привабливим дизайном, високою влучністю і відмінною німецькою якістю.

З 1972 року компанія розпочинає продаж на американському ринку під брендом Beemen. Поступово формується дизайн, який більш до вподоби американцям. До пневматичної зброї випускаються кульки ДЦ гарної якості, а також оптичні приціли. Гвинтівки, які маркуються X2 виготовляють зі змінними стволами різних калібрів. Чудова ідея, але в Україну змінні стволи не доправляються у з'вязку з максимально дозволеним калібром .177 (4.5 мм). Виходить, купуючи американську зброю Beeman, ви купуєте іще й німецьку якість за дійсно сприятливою ціною.

Bushnell

Історія успіху відомої корпорації Bushnell, що продає свій товар по всьому світу, яка налічує більш ніж 500 філій в різних країнах розпочалася доволі смішно. У 1947 році американець Девід Бушнелл, перебуваючи в Японії, купив за невеличку ціну старий бінокль. Незабаром він перепродав його з вигодою для себе. Купив ще один бінокль, і знову перепродав. У захваті від своїх успіхів у комерції, він вирішує - ні мало ні багато - заснувати компанію з виробництва біноклів!

Треба сказати, що в той час бінокль був розкішшю, і дозволити його собі міг далеко не кожен. У окупованій Японії того часу була дуже дешева робоча сила, і саме там Бушнелл розпочинає виробництво, а продає продукцію в Америці. Через невеликі виробничі витрати біноклі стають дешевшими і вже по кишені середньому американцю, тому попит на продукцію дуже високий.

У 1972 році Бушнелл продає компанію, потім її перепродують ще і ще. Незважаючи на численну зміну власників, якість залишається дуже високою. Продукція користується довірою, вибір зразків постійно розширюється. На теперішній час, поглинувши 12 брендів, Bushnell Corporation є корпорацією, до складу якої входять: Kolpin, Tasco і інші бренди.

Winner

Українська компанія WINNER досить молода. Лише за п'ять років роботи вони збільшили асортимент куль в три рази. Випускають як гострі, так і напівкруглі кульки вагою від 0.53 до 1.03 грм. Кулі ДЦ , які виробляються на підприємстві, гарні як за якістю так і за ціною. Виробник Віннер швидко реагує на побажання, регулярно додаючи новинки.

Найбільш поширені питання


Чи потрібен дозвіл на револьвер під патрон Флобера?

На території України дозвіл не потрібен.

Для зберігання потрібен сейф?

Якщо ви зберігаєте зброю, яка продається без дозволу - сейф не потрібен.

Чи обов'язкова кобура для носіння пістолетів, револьверів?

Для носіння пістолетів, револьверів , які продаються без дозволу кобура бажана, але не обов'язкова. Разом з тим, носіння зброї у відкритому вигляді заборонене.

Як переносити, перевозити пневматичну гвинтівку?

Перености, перевозити гвинтівку потрібно в чохлі.

Тел | Viber | WhatsApp | Telegram
+38 (095) 491-26-77

Адреса магазину:
г. Нікополь, пр-т Електрометаллургів, 52

Працюємо:
З понеділка по п ятницю з 10:00 до 18:00
В суботу з 10:00 до 15:00

Всі права захищені © «Кобра» | 2001 - 2020